SeneCura SeniorCentrum Kolín

SeneCura SeniorCentrum Kolín

Hodnocení:
Lokalita:Kolín Ověřit vhodnost zařízení
SeneCura SeniorCentrum Kolín Vám nabízí sociální služby Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem (zaměřeného na péči o seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou stařecké demence). Svým klientům zajišťujeme péči 24 hodin 7 dní v týdnu. Kromě zdravotní, ošetřovatelské a sociální péče zde naleznete širokou škálu doplňkových služeb i bohatý výběr volnočasových aktivit.

SeneCura SeniorCentrum Kolín nabízí nedaleko centra města v blízkosti rozlehlého parku starším lidem domov, v němž se budou cítit dobře. Jeho výstavba byla dokončena v roce 2017 a v současné době poskytuje svým klientům nadstandardní služby v Domově pro seniory (s kapacitou 66 lůžek) a v Domově se zvláštním režimem (s kapacitou 36 lůžek). Celá budova je bezbariérová a je členěna do čtyř nadzemních podlaží, kde se nacházejí pokoje klientů, společenské prostory, kadeřnictví, fitness, kaple aj. Samotné pokoje jsou plně vybaveny nábytkem (noční stolek, uzamykatelná skříň s trezorem, stůl, židle, police) včetně polohovatelné postele s antidekubitní matrací a vlastním sociálním zařízením. Vybavení je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Klienti si mohou dle vlastních potřeb pokoj vyzdobit dekoračními předměty. V luxusním moderním prostředí poskytujeme péči 24 hodin 7 dní v týdnu. Velký důraz klademe na péči o seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou stařecké demence.

Místo, kde to žije a kde se setkávají generace

Centrální poloha a výborná spolupráce s městem Kolín, kluby, školami a mateřskými školami z okolí činí z našeho SeniorCentra místo pro častá setkání různých generací. K tomu je s oblibou využívána naše terapeutická zahrada.